Panel Çit Sistemleri Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Yazar admin 30/12/2018 0 Yorum

Panel Çit Sistemleri Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

 

Çit sistemleri belirli bir alanın veya arazinin dış alandan ayrılması yani çerçevelenmesi için kullanılır. Çit sistemlerinin uygulanması için kullanılan malzemeler arasında genellikle metal, plastik, ahşap gibi birçok farklı hammadde yer alır. Günümüzde ise firmamız tarafından sunulan şekilde panel çit kullanımı çok daha sık bir şekilde görülmektedir. Bu ürünler simetrik bir yapıya sahip oldukları için herhangi bir yükseklikteki panellerin uyum içerisinde kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Kolay bir şekilde montaj imkanı oluşturan ve demonte yapısı ile birlikte istenen her zeminde tekrar kullanılma imkanı sağlayan bu çitler, sade ve şık bir görüntü oluşturmaktadır. Metalik bir yapıya sahip oldukları için doğa şartlarına karşı dayanıklı bir yapı göstermektedir. Yani bu ürünler yıllar boyunca yağmur, kar, rüzgar ve güneş etkisine karşı aynı sağlamlıkta kullanabilirsiniz.

 

Firmamız tarafından sunulmuş olan panel çit ürünleri birçok farklı noktada kullanılabilmektedir. Örneğin, sahip olduğunuz fabrikanın arazilerini belirlemek ve dış kısımdan ayırmak için bu ürünleri dış kenar kısımlarında kullanabilirsiniz. Yükseklik ve en-boy oranları değişken bir yapı gösteren bu ürünler, özel yapılarınızda bahçe bölgesini ayırmak için veya çiftlik gibi alanlarda bölgeleri birbirinden ayırmak için kullanılabilir.

 

Günümüzde bu çit sistemlerini özellikle siteler ve konutlar sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı konutlar arasında bahçelerin birbirinden ayrılması ve bahçe dışındaki bölge ile evin ayrı bir noktaya kavuşturulması için farklı renklerde uygulanabilmektedir.

 

Panel Çit Sistemlerinde Ürün Farklılıkları

 

Firmamız tarafından sunulan panel çit sistemlerinde kullanım sağlanmak istenen her alana uygun bir şekilde farklı ölçüler ile üretim ve satış yapılmaktadır. Sayfamızda yer alan çit kategorisi içerisinde bu ürünü seçtikten sonra boyut ve fiyat seçeneklerini hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve ürünlerin temel özelliklerini görebilirsiniz.

 

Kategorimiz altında yer alan çit takım setleri sayesinde bu ürünlerin stokta bulunup bulunmadığını, net ölçülerini ve diğer özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu ürün takımlarında 1 adet panel, 1 adet direkt ve bağlantı gerçekleştirmek için klips, klips vidaları ve direk kapağı bulunur. Galvaniz malzeme üzerinde maksimum korozyon direncine sahip bir kaplama yer alırken, bu PVC kaplama dekoratif bir özellik gösterir. Ürünün büküm noktalarında çift çubuk kullanımı sağlanırken, farklı ölçülere göre istediğiniz sayıda talep sağlayabilirsiniz.

 

Kullanım sağlayacağınız panel çit alanı için renk tercihlerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ekonomik bir tercih oluşturan bu ürünlerde isteğinize bağlı olarak beyaz, siyah ya da yeşil gibi renkler tercih edebilirsiniz. Galvaniz kaplama sayesinde renk özelliğini uzun yıllar yitirmeyen bu ürünler darbelere karşı dayanıklıdır ve bakım gerektirmez. Ayrıca modern ve estetik bir görüntüye sahip olan bu ürünler, görüş alanında blokaj oluşturmakla birlikte doğaya uyumlu ve sağlıklı bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Ekonomik Fiyatlar İle Panel Çit Ürünleri

 

Firmamız üzerinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerde panel çit ürünleri için gördüğünüz fiyatlar sektöre göre çok daha uygun bir şekilde sunulmuştur. Karşılaştırmalı bir şekilde birçok farklı firmadan bu ürünlerle ilgili araştırma yapabilir ve ne kadar kaliteli bir ürün elde edebileceğinizi görebilirsiniz.

 

Sayfamızda kategori altında sunulan ürünleri incelediğinizde, gereken ölçüleri bu kategoride bulabilirsiniz. Hızlı bir şekilde online sipariş gerçekleştirebilir ve ödeme işlemlerini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ödeme işlemlerinde kredi kartına taksit imkanı veya peşin ödeme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Kredi kartı işlemleri için birçok farklı bankanın ödeme sistemlerini kullanabilir ve bu sayede alışverişlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine istediğiniz ürünleri kargo yöntemiyle sadece birkaç gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Yorumlar