Panel Çit Modelleri ve Panel Çit Ölçüleri

Yazar admin 30/12/2018 1 Yorum

Panel Çit Modelleri ve Panel Çit Ölçüleri

 

Panel çit sistemleri özel alanlar oluşturmak için en ideal ürünlerdir. Park, bahçe, villa, aparman ve diğer bütün yaşam alanlarında kullanılabilir. Ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sayesinde çok fazla tercih edilir. Firmamız yılların deneyimi ve profesyonelliği ile Panel Çit imalatı yapmakta, fabrikadan halka satış ayrıcalığıyla en ekonomik fiyat tekliflerini vermektedir. Ürünlerimizin bükümleri imalat esnasında yapıldığı için darbelere karşı yüksek mukavemet gücü oluşmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarında sınırları aşmak isteyenler için caydırıcı olmakta, etkin koruma sağlamaktadır. Firmamız özel ölçülerde direk, çit, panel imalatı yapabilmekte, standart tel kalınlıkları haricinde daha ince veya daha kalın tellerden çitler de imal edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun panel çit çeşitlerine ulaşabilmekte, yaşam alanlarını diledikleri gibi şekillendirebilmektedirler.

 

Panel Çit Ürünlerimizin Ayrıcalıklı Özellikleri

 

Panel çit modellerimizi fabrika ve sanayi tesislerinde, konutlarda, sitelerde, geçici çit alanlarında, park ve bahçelerde, tarım alanlarında, hayvancılık alanlarında, spor tesislerinde ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Dikenli tel gibi ekstralar da ekleyebilirsiniz. Panel çit çeşitlerimizi tercih etmeniz için pek çok neden vardır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 

  • Firmamız piyasa koşullarında en uygun fiyatlandırmayı sunmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimiz alternatiflerine göre daha ekonomik çitlere kavuşmaktadır.
  • Panel Çit çeşitlerimizin her birisi birinci sınıf kalitededir. Bu yüzden uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Yıllar boyu ilk günkü kalitesinde koruma sağlarken aynı zamanda ilk günkü zarafetinde mekanlarınızın estetik biçimde sarılıp sarmalanmasını sağlar.
  • Ürünlerimizde uygulama alanının ölçüsü alındıktan sonra panel çit çeşitlerimiz hazır olarak tedarik edilmektedir. Dolaysıyla uygulama alanlarında hızlı ve kolay biçimde monte edilebilmekte, iş veren açısından zaman kaybı olmadan, kısa sürede mekanları koruma altına alınabilmektedir.
  • Ürünlerimiz telleri, levhaları ve diğer bütün bileşenleri olarak en üst kalitededir. Sağlamdır ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede alanlarınız en yüksek seviyede korunur. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı güven verir.
  • Ürünlerimizin her biri uzmanlarımız tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Bilgisayar ortamında tasarlanıp dayanıklılığı zarafeti en üst seviyede olacak biçimde tasarlanmıştır. Uygulama alanlarında modern ve estetik bir görünüm kazandırır.
  • Panel çit ürünlerimiz bakım gerektirmeden yaşam alanlarınızda uzun yıllar hem koruma sağlar hem de sağla biçimde kalmaya devam eder.
  • Panel çit modellerimiz port montedir. İstendiği zaman bulunduğu yerden sökülerek başka yerde tekrar uygulanabilir. Bu sayede alan genişletme, sınır değiştirme, plan değiştirme gibi durumlarda tekrar kullanılmaya devam edilebilir.
  • Panel çit modellerimiz en uygun çit aralıklarına sahiptir. Bu sayede görüş alanlarını kesinlikle bloke etmez. Alan içerisinin aydınlık ve ferah kalmasını sağlarken içeridekilerin dışarıyı kolaylıkla görebilmesine imkân verir.
  • Panel çit ürünlerimiz doğaya uyumludur. Uygulama alanlarında ve yaşam alanlarında görüntü kirliliği yaratmaz.
  •  

En Ekonomik Panel Çit Modelleri

 

Panel çit ürünlerimiz takım halinde bulunmaktadır. Takım içerisinde panel, direk, klips, klips vidaları ve direk kapağı bulunur. Çitlerimiz galvaniz üzerine maksimum korozyon direncine sahip, özel kaplamalıdır. Ürünlerimizi doğrudan kendimiz ürettiğimiz için en uygun fiyat avantajını sağlıyoruz. Uygulanacak alan ölçülerini belirtip fiyat alabilirsiniz. Üretimden satın alacağınız için en hesaplı biçimde panel çit ürünlerine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Standart modellerimizin genişliği 250 cm iken yüksekliği 80, 100, 125, 150, 200 cm gibi farklı çeşitlerdedir. Talep halinde özel ölçülerde üretim imkanımız da vardır. Eğer talebiniz standart ölçüler dışında ise rahatlıkla bizimle iletişim kurabilir, istediğiniz ölçülerde çit siparişi oluşturabilirsiniz. Panel Çit fiyatlarımız çit ölçülerine göre değişmektedir.

1 Yorum

Nihat Emin:
18/07/2020, 07:29:31 AM
CevapYaz

Merhaba , bize bir fyat teklif...export BulgaristanPanel çit 100 x2,5m 1,50m Yükseklik, Renk RAL7016 100 Direk 60x60 2mmNihat Emin

Yorumlar