Panel Çit

Panel Çit

Çok sayıda avantajı olan özel bir üründür. Kullanıldıkları mekânın güvenliğinin yanı sıra şık bir hava da katar. Rahatlıkla kullanılabilmesinin yanı sıra çevre güvenliği, sınırların belirlenmesi gibi çeşitli avantajları vardır. Sağlam materyallerden özel olarak üretilir. Simetrik görünüm sahip ürünlerdir.

Olumsuz doğa olaylarına karşı kolaylıkla bozulmayan ürünlerdir. Montaj ve demontajı kolaydır. Özel bir kaplama yapılır. Galvaniz üzerine statik boya uygulanır. Bu sayede müşterinin istediği her renkte üretilebilir. Hazır ölçülerde olabileceği gibi dilenilen ölçülerde de özel olarak üretilen ürünlerdir. Ancak hazır ölçülü olanlar biraz daha avantajlı fiyatlara satılır. Klipslerle montajı yapılabilir. Çeşitli alanlarda kullanılarak ve teknolojik ekipmanlarla kolayca fonksiyonları arttırılabilir. Panel çit normal olabileceği gibi panel çit kapılar da yaptırılabilir.

Panel Çit Uygulaması

Panel çit sistemleri belirli ve değişken aralıklarla çift V şeklinde direnç arttırma özelliği büklümler kullanılarak uygulanır. Genelde istenilen ölçüde kare şeklinde göz aralıkları olur. Ancak bu göz aralıklarının sıkı olması daha tercih edilir. Özellikle çeşitli ebatlarda ve materyal cinsinde kalın tellerden istenilen kalınlıkta üretilebilir. Kaplaması ise galvaniz başta olmak üzere farklı materyallerden kullanılır. Çit sistemleri yapısal olarak adelans arttırıcı özel işlemlerden geçirildikten sonra elektro statik fırın boyalarıyla kaplanır. Bu sayede paslanmaya karşı dayanıklılığı da artmış olur.

Sıcak daldırma metoduyla panel çit sistemleri galvaniz üzerine elektrostatik boya ile kaplanır. Bu tür işlemler isteğe göre de yapılabilir. İstek halinde Plascoat elektrostatik fırın boyası gibi çeşitli boyalar da kullanılabilir. Bu sayede dilenilen her renkte üretilebilir. Özel tuz testine de tutulup kalite kontrol yapılır. Bu sayede simetrik ve sık yapısı ile güvenliğiniz için ideal hala gelir.


Panel Çit Özellikleri

Panel çit sistemleri sağlam bir kaynak yapısına sahiptir. Ne kadar sık örülürse o kadar sağlam olur. Kullanılan galvaniz üzerine yapılacak olan elektro statik boya sayesinde paslanmaya karşı en üst düzeyde bir koruma imkânı vardır. Bu sayede de boyası uzun yıllar kullanılabilir. Bunun yanı sıra montajı da son derece kolaydır. Toprak, beton zemine dahi kolayca monte edilebilir. Şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Doğa olaylarına karşı da dayanıklıdır. Dilenilen ölçülerde özel olarak üretilirler. Tek klipsli olabileceği gibi yüksekliğe ve arzuya göre de çok sayıda klips kullanılabilir. Görece olarak ekonomik ve her bütçeye uygundur. Uzun süre bozulmaz.


Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çit sistemleri kullanım alanı geniş olan alanlardır. Kamu binaları, endüstriyel alanlar, konut projeleri, askeri bölgeler, endüstriyel alanlar, spor tesisleri, ev bahçeleri, siteler, inşaat alanları, çocuk parkları ve alışveriş merkezleri gibi çok sayıda alanlarda kullanılırlar. Her mekâna uygun farklı materyallerde ve farklı kullanım alanları olan ürünlerdir. Bu yüzden teknik yapıları da farklılık gösterebilir. Özel veya hazır olarak da üretilirler.


Panel Çit Ölçüleri ve Renk Seçenekleri

Panel çitler çoğunlukla özel ölçülerde üretilir. Bu sistemler özellikle kullanım alanına göre farklı ölçülerdedir. Kullanılan materyal, telin kalınlığı, örme sıklığı, gözenek genişliğine kadar her şey ayarlanabilir. Çift çubuklu olarak da uygulanabilirler. Ancak burada kaliteli materyal kullanımı önemlidir. Renk seçeneği yeşil, gri ve tonları başta olmak üzere dilenilen renklerde özel olarak kullanılan statik ya da fırın boyaları kullanıcısına çeşitli avantajlar sunar.


Panel Çit Fiyatları

Kullanılan materyal. Özel veya hazır üretim olma durumu, fonksiyonel ve teknolojik zenginleştirme olanağına göre değişir. Bu yüzden özel üretim yaptıracaksanız firmamızdan ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

80x250 CM Ebatında Panel Çit Takım Fiyatı

YÜKSEKLİĞİ : 80 CMGENİŞLİĞİ : 250 CMPanel çit teli 80x250 CM Takım -Panel çit takımında , bir panel..

486,00TL Vergiler Hariç: 405,00TL

100x250 CM Ebatında Panel Çit Takım Fiyatı

Panel Çit Sistemi Kullanım AlanlarıYapıların veya arazi ile bahçe ve parkların dışarıdan gelen teh..

555,00TL Vergiler Hariç: 462,50TL

125x250 CM Ebatında Panel Çit Takım Fiyatı

PANEL ÇİT YÜKSEKLİĞİ : 125 CMPANEL ÇİT GENİŞLİĞİ : 250 CMPanel çit teli 125x250 CM Takım -Panel çit..

693,60TL Vergiler Hariç: 578,00TL

150x250 CM Ebatında Panel Çit Takım Fiyatı

PANEL ÇİT YÜKSEKLİĞİ : 150 CMPANEL ÇİT GENİŞLİĞİ : 250 CMPanel çit teli 150x250 CM Takım -Panel çit..

832,50TL Vergiler Hariç: 693,75TL

200x250 CM Ebatında Panel Çit Takım Fiyatı

PANEL ÇİT YÜKSEKLİĞİ : 200 CMPANEL ÇİT GENİŞLİĞİ : 250 CMPanel çit teli 200x250 CM Takım -Panel çit..

1.110,00TL Vergiler Hariç: 925,00TL